שבוע אחרי שתי תחרויות גדולות מאוד למרחק איש ברזל שהתקיימו באוסטריה וברוט שבגרמניה, התקיימה אתמול תחרות גדולה נוספת, איירונמן פרנקפוקט בגרמניה. יאן פרודנו הגרמני, שהיה אלוף העולם פעמיים, כיכב בתחרות לגברים בעוד שדניאלה ריף השוויצרית שהיא אלופת העולם בשלוש השנים האחרונות הרימה את המרוץ לנשים לרמה אחרת.יש לצייין שלפי הדיווחים, מסלול האופניים הפעם היה ארוך מהרגיל ב-5 קילומטרים.

עוד ניצחון לאוסף. יאן פרודנו | צילום מסך

במרוץ לגברים, פרודנו הגיע שבועיים אחרי שנפגע בפניו בתאונת רכיבה, אבל זה לא ממש השפיע עליו. הוא ניהל קרב צמוד בשחייה מול בן ארצו פטריק לאנגה ונגד השבדי פטריק נילסון. ברכיבה פרודנו היה מהיר יותר מהשניים, אבל הביצוע המרשים ביותר שלו הפעם היה בריצה, כששבר את שיא המסלול בפרנקפורט וסיים את המרתון בזמן של 2:39:06 שעות. כל זה הוביל אותו לניצחון בזמן של 8:00:59 שעות, קצת יותר משבע דקות לפני נילסון, כשלאנגה סיים במקום השלישי בזמן של 8:09:26 שעות.

במרוץ לנשים, ריף דאגה להישאר צמודה לשרה טרו האמריקאית בשחייה, וברכיבה היא כבר גמרה את הסיפור כשהיתה מהירה בחצי שעה מטרו (לאורך 185 קילומטרים). את המרתון ריף רצה בזמן של 2:58:53 שעות בדרך לשיא מסלול חדש לנשים בפרנקפורט – 8:38:44 שעות. טרו סיימה במקום השני במרחק של כמעט 27 דקות מריף, ושרה קראולי האוסטרלית סיימה שלישית (9:11:31 שעות).

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *