ליסינג לאופניים מבית דיסקונט – מצמן את מרוץ

A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp

מאת:כתב צרכנות
מצמן את מרוץ ובנק דיסקונט מביאים את הליסינג לשוק האופניים ועוזרים לכם
להגשים את אופני החלומות באמצעות Cycleasing ליסינג תפעולי לאופניים, וליהנות במשך שנתיים משירות VIP , אופניים חלופיים, חלקי חילוף והחזר בגובה 50% בתום המסלול – כדי לרכוב בשקט ובביטחון, כל הדרך מהבנק.

רוצים לרכוש בקלות אופניים חדשים שמחירם גבוה מ – 4000 ש"ח?
במצמן מרוץ מציעים חבילת מימון ידידותית באמצעותה ניתן לרכוש את האופניים בתשלום מקדמה ראשונית בשיעור 20% במזומן, לקבל מימון מבנק דיסקונט בגובה 80% מעלות האופניים ולהחזירה בנחת במשך שנתיים בהחזרים חודשיים נושאי ריבית אטרקטיבית בשיעור פריים + 0.5%.

מה מקבלים במסגרת הליסינג התיפעולי השוטפת?
עסקת הליסינג כוללת גם את חבילת השירות הייחודית "cycleasing" בתוספת 9% מעלות האופניים. חבילה זו פוטרת למעשה את הלקוח מטרדות והוצאות תחזוקה שוטפת, כולל קדימות מועדפת בקבלת שירות טכני. לקוחות בנק דיסקונט שירכשו את שירות "Cycleasing" יהנו מהטבה ייחודית – אביזרים משלימים ממותגי היבוא של מצמן את מרוץ – בשווי עלות שירות ה "Cycleasing".

מה קורה בתום השנתיים? איך אפשר לשדרג הלאה?
בתום 24 חודשים ניתן להחזיר את האופניים לחברה ולקבל מבנק דיסקונט *החזר כספי של 50% מעלות האופניים במעמד הרכישה, או לחילופין להשאיר את האופניים ברשותך. בתום התקופה בת השנתיים החברה תעמיד לרשותך אפשרויות מיוחדות לשדרוג האופניים.


פרטים נוספים באתר מצמן – מרוץאנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם בכתבות או בפרסומי שוונג צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו או לבקש להוסיף את הקרדיט שלכם בדוא"ל: [email protected]

קראתם? השאירו תגובה...

כתבות אחרונות באתר

פודקאסטים מומלצים

אירועים קרובים

טורים

ציטוט השבוע

"כשמישהו אומר לי שאני לא יכולה לעשות זאת, אני פשוט לא מקשיבה לו", פלורנס גריפית ג'וניורהטוויטר שלנו

ערוץ הוידאו של שוונג