שלום אורח התחבר

שיחזור סיסמה

חזרה

הרשם

רן ודן אלתרמן מוכנים, היכון, זוז!

מרכז אלתרמנס קידס נפתח בהוד השרון

רן ודן אלתרמן, מאמני קבוצת "אלתרמנס", אלופי הארץ בטריאתלון, פתחו בשבוע שעבר את מרכז הטריאתלון המקצועי לילדים ונוער בהוד השרון

רן ודן אלתרמן, מאמני קבוצת "אלתרמנס", אלופי הארץ בטריאתלון, פתחו בשבוע שעבר את מרכז הטריאתלון המקצועי לילדים ונוער בהוד השרון

מאת:מערכת שוונג

קבוצת "אלתרמנס" פתחה בתחילת שבוע שעבר את מרכז האימונים "אלתרמנס קידס" השני שלה, בבריכת השחייה גלי רון שבהוד השרון, ובשיתוף פעולה עם עמותת השחייה "הפועל עירוני הוד השרון". המרכז הראשון של "אלתרמנס קידס", ניפתח בתחילת 2012, בהרצליה.

למרות שרן ודן הקימו את קבוצת אלתרמנס כבר בשנת 2009, הם מרגישים שעל ידי פתיחת קבוצות הילדים והנוער, הם עושים את הצעד המשמעותי הגדול ביותר עבורם. 

רן: "מבחינתנו, הקמת "אלתרמנס קידס" הייתה נקודת אור, כיוון שתמיד חלמנו לאמן ילדים ונוער. במשך כל הקריירה שלנו ניסינו לעזור ולתמוך בנערים, ואפילו הצלחנו להביא כמה להישגים טובים מאוד, אבל עכשיו, כשאנחנו עושים את זה בצורה רשמית, אנחנו מאמינים שיהיה לנו קל יותר להשפיע ולהביא לשיפור המצוינות בענף הטריאתלון".

דן: " כשרן ואני התחלנו את המסלול לכיוון החלום האולימפי, היינו למעשה החלוצים בארץ בתחום ונאלצנו לפנות לגורמים\מאמנים מחו"ל. תמיד אמרנו שבדרך עשינו את כל הטעויות האפשריות שכתובות בספר ואפילו כתבנו כמה משלנו. תמיד הבטחנו לעצמנו, שגם אם נשיג את הקריטריון האולימפי וגם אם לא, הפספוס הכי גדול שנעשה יהיה לפרוש מבלי "שנדאג" שלאלו שיבואו אחרינו יהיו חיים קלים יותר, עד כמה שאפשר לצפות מחיים קלים בטריאתלון…"

רן ודן מנסים להביא לילדים חוויה ספורטיבית מהנה, המובילה לדרך חיים בריאה ושאפתנית ומלאת אתגרים. רכישת טכניקה ומיומנות התורמים לפיתוח רכיבי הכושר הגופני: סבולת אירובית, קואורדינציה, כוח, גמישות, חיזוק הגוף ושיווי המשקל. כל זאת לצד פיתוח מיומנויות חברתיות, התמדה, אחריות, הישגיות וחיזוק הדימוי העצמי.המטרה שלהם היא לדאוג שלמדינה שלנו יהיו ספורטאים טובים יותר שיתחנכו על העקרונות שהם דוגלים בהם – "לחלום, להאמין, להשיג" – הם מאמינים שאם למישהו יש חלום ואם הוא מאמין בדרך שבה הוא הולך, כל דבר ניתן להשגה! וכך הם מחנכים את החניכים שלהם.

שיתוף הפעולה עם עמותת השחייה הפועל עירוני הוד השרון יאפשר לרן ודן להשקיע עוד בילדים ולאפשר להם למצות את מרב הפוטנציאל. ביחד עם עמותת השחייה בהוד השרון, הם מאמינים שהדרך לאימון נוער מצטיין תהיה מהירה יותר ומשם יוכלו להשפיע בצורה חזקה יותר על הילדים. 

האימונים בקבוצות אלתרמנס קידס מתאימים לילדים בכל הרמות וקיימת חלוקה לפי קבוצות הגילאים: 8-10, 10-13, 13-18.

לרן ודן יש רצון להגיע לכמה שיותר ילדים מתוך מטרה להנחיל אצלם את האהבה לספורט, תרבות הספורט, הנחישות והדבקות במטרה. הידיעה שכל דבר שרוצים להשיג, הוא בר השגה והדרך היחידה להשיג זאת היא על ידי עבודה קשה. למטרה זו הם רתמו גם את נותני החסות האישיים שלהם – חברת המשקפיים סמית, מצמן את מירוץ, נייקי, פולאר וחברת לאנץ טיים, מתוך כוונה להקים הרכב מנצח.


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתם בכתבות או בפרסומי שוונג צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש בו או לבקש להוסיף את הקרדיט שלכם בדוא"ל: info@shvoong.co.il

2020 © ריצה, אופניים, טריאתלון, שחייה | שוונג  כל הזכויות שמורות