מידע למפרסמים

רוצים לפרסם באתר שוונג, באתרי הלווין שלנו או לרשימות דיוור ממוקדות? ברשותנו מגוון רחב מאוד של אפשרויות פרסום וקידום. אנא מלאו את הטופס המצורף, ונציג שלנו יחזור אליכם עם הצעה בהקדם

חברת שוונג אירועי ספורט בע"מ ("שוונג") היא פלטפורמת הספורט האקטיבי  (active life style)  הגדולה בישראל. החברה מפעילה אתר תוכן פופולארי www.shvoong.co.il העוסק בריצה, אופניים, טריאתלון, כושר ושחייה. בנוסף שוונג מפיקה ושותפה  באירועי ספורט הגדולים והידועים בישראל ביניהם ישראמן (איש הברזל), צליחת הכינרת, מרוץ המדרגות של עזריאלי ועוד עשרות אירועי ספורט חווייתיים בכל הארץ בכל השנה.

חברת שוונג ידועה ביצירתיות שלה ושל צוות עובדיה. החברה יודעת לספק את הכלים הנכונים ליצירת אירועים חווייתיים וייחודיים בתחום הספורט ובתחום ה- .wellness

עבור המפרסמים בתחומי הספורט, הבריאות והפנאי מדובר בפתרון כולל וחשיפה מאסיבית לקהלי מטרה מפולחים, ובאפשרות יצירתית וגמישה ביותר לתקשורת עם הצרכן ולמכירה של מוצרים ושירותים.

קהל הגולשים מתאפיין בבעלי הכנסה ממוצעת ומעלה, ממעמד סוציו-אקונומי גבוה.

65% מהגולשים הם גברים, 50% בגילאי 30-55, 30% גילאי 20-30 ועוד 20% גילאי 55+.

היתרון בעבודה מול שוונג:

  • חשיפה יומיומית באמצעות האתר אל מאות אלפי שוחרי בריאות וספורט העוסקים במגוון רחב של ענפי ספורט ותחביבים אקטיביים שונים  כמו ריצה / אופניים / כושר וחדרי כושר / שחייה / חתירה ועוד (להבדיל מחיבור עם ענף ספורט אחד).
  • חיבור לקהלים חדשים ודינאמיים וכן אופציה לחיבור למיזמי שוונג השונים.
  • אפשרות חיבור למגוון רחב ומשתנה של אירועים ופעילויות בתחום הספורט והאקטיב לייף סטייל.

 


 

מבצעים מהחנות

לכל המוצרים בחנות >>>>

האינסטגרם שלנו