חזון החברה

ממש לפני פרוץ המילניום החדש מצאתי את עצמי משתתף באירוע אופניים – סובב גליל – מרוץ אופניים ומסלול עממי בו השתתפתי. עם מעט ניסיון והרבה התלהבות העפלתי לראש ההר ובדיוק שם, כאשר הדופק גבוה והאדרנלין בשיא הבנתי באופן מאד ברור, רציתי שכולם ידעו על האירועים האלה וידבקו באהבה הזאת לספורט בכל הגוונים שלו – עממי, תחרותי, מקצועי.

ואז הוקם אתר שוונג

Shvoong.co.il

בשלב הראשון שלו – מנוע חיפוש לאירועים בארץ, תמונות מאירועים, תוצאות ובלוג אישי. עם חלוף השנים, גדלה שוונג והתפתחה לעבר חזון החברה: אתר שוונג הפלטפורמה הפרסומית המובילה בעולמות הספורט האקטיבי הינו האתר המוביל בתחום עם מאות אלפי גולשים מידי חודש.

ניהול והפקה של אירועים ותחרויות

הכירו את שוונג אירועי ספורט מחלקת האירועים והתחרויות שלנו היא הזרוע העיקרית בה אנו נוגעים ונפגשים עם הלקוחות שלנו ב"עולם האמיתי" דרך סדרה ארוכה של אירועי ספורט מכל הסוגים בהם אנו מעורבים: ריצה, אופניים, טריאתלון ומשחים מצפון המדינה ועד דרומה, אין מקום כמעט שלא ביקרנו, יזמנו, הפקנו ורשמנו אנשים לאירועי הספורט השונים. אנו יודעים לספק לכם את התשתית להפקת האירוע המוצלח ביותר עבורכם.

מהלכי שיווק 360

הכירו את שוונג 360 – כשכולם מכוונים ל-digital only אנו מספקים ערך גבוה עוד יותר במפגש עם הקהל שלנו בשני העולמות – און ליין ו-אוף ליין (O+O). אנחנו מציעים מהלכי שיווק מלאים המותאמים במיוחד עבורכם, הן באתר ובאון ליין והן במפגש ישיר עם הלקוחות.

ShvoongTag

שוונג טכנולוגיות – ומערכת השוונגתג השימוש בשוונג-תג הופך את האירוע המצולם לאירוע מנצח מן השורה הראשונה באמצעות תיוג אלפי תמונות בצורה יעילה, מהירה וקלה, נהנים משתתפי האירוע מאיתור כל תמונותיהם האישיות מהאירוע באופן מיידי , והמפרסמים זוכים לחשיפה ויראלית אדירה engagement וקשר ישיר וחיובי ברשת.

אני מזמין אתכם לפנות אלינו ולבחור את הדרך שתתאים לקידום היעדים שלכם, בפלטפורמות השונות שלנו ולהינות מחשיפה רחבה לקהל איכותי, מוביל וחדור מוטיבציה ולמצוא את הדרך הנכונה עבורכם להיות בשוונג.

השירותים שלנו

Shvoong.co.il

ניהול והפקה של אירועים ותחרויות

ShvoongTag

מהלכי שיווק 360

ShvoongShop

ביטוח בשוונג

שוונג טרוול

שוונג בקהילה

אירועים עם שוונג, אתר שוונג, הרשמה לאירועים, שוונגתג, מהלכי פרסום 360, תוכן שיווקי, וידאו, חסות באירועים, ביטוח, שוונג סחר, שוונגשופ, שוונג טרוול, דירוג שוונג לחברה מקדמת אורח חיים בריא, אנשי השנה בספורט, שוונג בקהילה, אינדקס שוונג ועוד

אז מה השוונג שלך?

רישום לניוזלטר

רוצים לקבל את הניוזלטר של שוונג עם הכתבות הכי מעניינות ישירות למייל?
מלאו בחלון את כתובת המייל ואנחנו נדאג לכל השאר…

שימו לב:
במילוי השדה עם כתובת הדוא"ל שלכם, אתם מסכימים לקבל דיוור מחברת שוונג אירועי ספורט.​ תוכלו להסיר את עצמכם בכל עת ממאגר המידע באמצעות כפתור "הסרה" המצורף לכל הדיוורים שלנו.